Kontakta oss

Vi har kontor i Borås, Göteborg och Stockholm.

E-post
info@koncepthr.se

Telefon
033-435 80 60

Skicka ett meddelande

Skicka in ditt meddelande. Vi svarar inom 48 timmar.

Bli uppringd av oss

Vi ringer upp dig! Skicka bara in ditt telefonnummer. Vi ringer inom 48 timmar.

Vårt team

Roger Andersson
Koncern VD, HR-konsult

0702-54 37 55
roger@koncepthr.se

Monica L. Ekelund
Kontor och Administration

0703-54 41 92
monica@koncepthr.se

Annelie Lundberg
Lönekonsult

0761-99 40 12
annelie@koncepthr.se

Monicka Höglund
Lönekonsult

0761-99 40 14
monicka@koncepthr.se

Håkan Lindman
Jobb/karriärcoach

0707-88 49 88
hakan@koncepthr.se

Philippa Hederström
Lönekonsult

0761-99 40 10
philippa@koncepthr.se

Christin Stenström
Lönekonsult

0761-99 40 15
christin@koncepthr.se

Jacqueline Bjälhammar
Lönekonsult

0761-99 40 16
jacqueline@koncepthr.se

Thomas Danielsson
Vice VD, HR-konsult

0793-28 30 01
thomas@koncepthr.se

Maria Ljungqvist
VD Koncept HR/HR-konsult

0761-38 81 55
maria@koncepthr.se

Stig Johansson
HR-konsult

0768-91 80 79
stig@koncepthr.se

Oda Thoen (Föräldraledig)
Operativ Chef/Affärsutvecklare

0761-99 40 20
oda@koncepthr.se

Therese Lilja
Arbetsmiljöingenjör/HR-konsult

0761-99 40 11
therese@koncepthr.se

Dennis Jelse
Bokföring och administration

0761-99 40 18
dennis@koncepthr.se

Susanne Sjöstrand
Lönekonsult

0761-99 40 19
susanne@koncepthr.se

Magnus Andersson
Lönekonsult

0761-99 40 26
Magnus.andersson@koncepthr.se

Anneli Olausson
HR-konsult

0761-99 40 27
anneli.olausson@koncepthr.se

Charlotte Rölander
Jobb/karriärcoach

0761-99 40 13
charlotte@koncepthr.se

Ewa Jonason
organisation- & ledarutvecklingskonsult

0761-99 40 25
ewa.jonason@koncepthr.se

Jennie Andersson
HR-konsult

0709-94 44 55
jennie.andersson@koncepthr.se